Tuesday, July 26, 2011

خانواده "نگار محمدی" خواهان خروج فرزندشان از صدای آمریکا شدند

مادر نگار محمدی مجری برنامه ی "زن امروز" در صدای آمریکا در انتقاد از مدیران این شبکه گفته است: "هریک از مجریان شبکه ی صدای آمریکا که درصدد ارتقای شغلی و استخدام رسمی در این شبکه و اقامت در آمریکا باشند باید به خواسته ی غیر اخلاقی تیم جمشید چالنگی (از مجریان ارشد صدای آمریکا) تن بدهند."
مادر نامبرده که به همراه همسر خود برای دیدار با دخترش به آمریکا عزیمت کرده در ادامه ابراز می دارد: "هدف از رفتن به آمریکا دیدار با دخترم نگار و مجاب کردن وی برای مراجعت به ایران می باشد؛ چون خانواده ی ما از حضور وی در این شبکه ناراضی بوده و حتی پدرش در این راستا مدت ۴ سال هنوز ملاقاتی با وی انجام نداده است."
گفتنی است برخی افراد نظیر بیژن فرهودی، گیتا آرین، بهروز صور اسرافیل و محسن سازگارا و ... از اعضای تیم جمشید چالنگی هستند.
برخی شنیده ها حاکی از آن است که به علت مخالفت و مقاومت نگار محمدی با تیم چالنگی قرارداد فعالیت نامبرده با صدای آمریکا به صورت موقت است.
لازم به ذکر است بیشتر مجریان شبکه ی مذکور به دلایل متفاوتی از ایران مهاجرت کرده و مجبور به برآوردن خواسته ی تیم جمشید چالنگی هستند.

چندی پیش نیز، در پی رسوایی اخلاقی مهدی فلاحتی در شبکه ی صدای آمریکا و بر اساس شکایت "الهام ستاکی" مجری تلویزیون فارسی‌زبان صدای آمریکا ، کلیه ی مدیران بخش فارسی به دادگاه فراخوانده شدند.

No comments:

Post a Comment