Monday, May 2, 2011

آیا احمدی نژاد یک یهودی آنوسی است ؟؟

ahmadi_jews_dail_tekgraph11


معنای آنوسی
 
اصولا در دین یهود زمانی که یک یهودی مجبور به پنهان نمودن دین خود میشود به او آنوسی میگویند .
وقتی یک یهودی ناگزیر به کتمان دین خود و تظاهر به دین دیگری میشود ( اسلام یا مسیحی ) ولی در خفا تمام فرایض دین خود را انجام میدهد به او آنوسی میگویند .
درتاریخ ایران آنوسی های فراوانی وجود داشته اند که حتی به مدارج بالای علمی و اجتماعی رسیده اند از اقامه نماز جماعت در حرم امام رضا (ع) گرفته تا مرجعیت تقلید و برگزاری منبرهای وعزاداری
آنوسی ها همیشه مواضعی بسیار تندتر از هر مسلمانی در مورد اسلام دارند به قولی آنها خود را مسلمان دو آتشه نشان میدهند به حج میروند از اسلام دم میزنند و نامهای مسلمانان را برای خود انتخاب میکنند اما آنچه جالب است با دقت در اعمال و کردارشان درمیابیم که برخلاف ادعایشان آنها بصورت کاملا حرفه ای بصورت غیر مستقیم به اسلام ضربه زده و نتیجه اعمالشان کاملا به سود یهود و بخصوص صهیونیسم میباشد
اما درمورد محمود احمدی نژاد
برای اولین بار و بطور گسترده دکتر مهدی خزعلی به پیشینه محمود احمدی نژاد اشاره کرده و یهودی زاده بودن او را مطرح کرد. که البته با تحقیقات جزئی خصوصا در مورد شناسنامه احمدی نژاد و توضیحات آن بسادگی این مطلب قابل بررسی است.
روزنامه دیلی تلگراف انگلیسی به این موضوع اشاره کرده و ضمن چاپ تصویر توضیحات شناسنامه وی بیان می کند که فامیل قدیم احمدی نژاد سبورجیان است که به معنای بافنده سبور است که از مشاغل و نامهای یهودیان ساکن ایران است و در زمان شناسنامه دار کردن ایرانیان نگاشته شده است. همچنین نام سبورجیان را از نام های معروف یهودیان ساکن ایران ذکر می کند.

محل تولد وی نیز آرادان از توابع گرمسار و نام مادر او “فاطمه بگم” و فاقد هرگونه پیشوند سید یا سیده است(برخلاف ادعای وی در روز جشن انتخابات و بعد از آن که خود را از نسب مادری سید اعلام کرد)
ظاهرا تغییر دین و تغییر نام احمدی نژاد در سن چهار سالگی وی رخ داده است و وی تا آن زمان مشخصا یهودی زاده بوده است.
اگر بخواهیم به معنای سبورجی نگاه کنیم، در لغتنامه دهخدا در ذیل کلمه سبور آمده است:
“واژه ای عبری است(סבור) به معنی تصور کننده، معتقد. سبورا(סבורא) به معنی فکر کننده و استدلال کننده و جمع آن سبورایم(סבוראימ) لقب مروجین تلمود است.”
درکل نکته مهم، این تغییر دین و نام نیست بلکه مواضع بشدت افراطی احمدی نژاد علیه یهودیان و اسرائیل است.
مسئله هولوکاست و انکار آن که باعث گستردگی جهانی این مسئله تاریخی شده و همگان را در دنیا نسبت به تنها دلیل فلسفی لزوم وجود سرزمین یهودی، یکپارچه کرده است.
در اصل می توان گفت که احمدی نژاد جهت از بین بردن هرگونه شک و شبهه در مورد دلیل و منشا وجود اسرائیل نقش رهبر مخالفان وجود اسرائیل را ایفا می کند که احتمالا روزی کاملا مغلوب خواهد شد و در پایان این نمایش تمامی جهان به لزوم وجود اسرائیل و سرزمین مستقلی برای یهودیان پی خواهند برد!
نشانه های بسیاری از کمک به مظلوم نمایی اسراییل و یهودیان در همین مسئله هولوکاست وجود دارد که تیتر وار به تعدادی از نتایج این ادعا میتوان اشاره کرد:
-محکومیت موضع گیری ایران در برابر هولوکاست از سوی اکثریت قاطع کشورهای جهان.
.
- تندروترین کابینه رژیم صهیونیستی از ابتدای تشکیل این رژیم، در سایه این سپر امن که دولت ایران و احمدی نژاد برایش فراهم آورده با وجود آنکه تمامی محکومیت ها وانتقادات بین الملی را به سوی خود جذب کرده، همچنان افرطی ترین مواضع را بیان می کند و به آنها عمل هم نموده و زیاد هم به چشم نمی آید.
همچنین حمایت یهودیان ایران (که پس از اسراییل پر جمعیت ترین گروه در خاور میانه محسوب می شوند) از احمدی نژاد در انتخابات امسال بر اساس گزارش روزنامه یدعوت احارانوت
و آزادی بیشتر اقلیت یهودیان ایران در دوره ریاست احمدی نژاد به اذعان “جامعه یهودیان مشهدی ساکن در اسراییل” که این چتر حمایت حتی باعث آرامش خاطر جامعه یهودیان ایران در حوادث پس از انتخابات در ایران می باشد،(اصل خبر) از دیگر استانادات یهودی گرایی احمدی نژاد در حال حاضر است.
نشانه های این یهودی گرایی در رفتار دولت احمدی نژاد نیز کم نبوده است که از عمده ترین و جنجالی ترین آنها می توان به اظهارات اسفندیار رحیم مشایی در مورد دوستی با مردم اسرائیل اشاره کرد.
در مجموع این شواهد نشان از آنوسی (یهودی مسلمان نما) بودن احمدی نژاد دارد که ظاهرا ایشان جزئی از گروه یهودیان مسلمان نمای ایران هستند
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری, جستجو
آنوسی یا آنوسیم، (به عبری: אנוסים)، در عبری جمع «آنوس» و به معنی «مجبور شدگان» است. در آیین یهودی، کلمه‌ای حقوقی است که به یهودیانی که مجبور به ترک غیر اختیاری آئین یهودیت شده‌اند ولی همهٔ تلاش خود را می‌کنند تا در شرایط اجبار به آیین یهودی خود پایبند باشند، اطلاق می‌شود. به این اشخاص همچنین "مارانو" هم گفته می‌شود. از این میان می‌توان به «آنوسیان مشهدی» اشاره کرد.[۱][۲] اخیرا توسط کسانی چون مهدی خزعلی و عبدالله شهبازی، افرادی چون محمود احمدی نژاد، مصباح یزدی، حسین شریعتمداری، محمد علی رامین، اسفندیار رحیم مشائی، آیت‌الله حائری شیرازی داماد آیت‌الله خزعلی و روح الله حسینیان متهم شدند که آنوسی یا یهودی مخفی هستند. سعید امامی اسلامی(دانیال قوامی)از عوامل اصلی قتل‌های زنجیره ای و معاون امنیت وزارت اطلاعات و حبیب الله عسگراولادی مسلمان رئیس سابق حزب موتلفه اسلامی از جمله شناخته شده‌ترین یهودیان مخفی در ایران هستند..عضو جامعه یهودیان مشهدی ساکن در اسراییل در این باره می گوید : "زندگی در ایران برای 25 هزار یهودی ساکن در این کشور بسیار خوشایند و امن است و هیچ مشکلی برای آنها وجود ندارد . چه در دوره خاتمی و چه در دوره احمدی نژاد محافظه کار اوضاع زندگی یهودیان ایران فرقی نکرده است و یهودیان مشکل خاصی در این کشور ندارند".
عصر ایران – روزنامه جروزالم پست چاپ اسراییل با چاپ گزارشی به نقل از یهودیان ایرانی مقیم اسرائیل از آزادی انجام فرائض دینی یهودیان در ایران طی دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد خبر داد.
به گزارش عصر ایران در این گزارش با اشاره به اینکه نظر اکثریت یهودیان ایرانی تبار ساکن اسراییل نسبت به تداوم دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد مثبت است، آمده است :" علی رغم ناآرامی ها و اعتراضات 1 ماه گذشته نسبت به نتایج انتخابات ریاست جمهوری این کشور برخی از یهودیان ایرانی الاصل ساکن اسراییل معتقدند که وضعیت زندگی یهودیان ساکن ایران تحت ریاست جمهوری احمدی نژاد بهتر از زمانی خواهد بود که میر حسبن موسوی رقیب انتخاباتی او سکان هدایت کشور را به دست گیرد ".
جروزالم پست می نویسد : در کنفرانسی که روز دوشنبه هفته جاری از سوی جامعه یهودیان مشهدی ساکن در اسراییل ترتیب داده شده بود رهبران این گروه می گفتند که علی رغم شعارهای تند احمدی نژاد علیه اسراییل ایران مکان امنی برای یهودیان از نظر آزادی انجام فرایض دینی آنها است ".
" شلومو زهیبی " یکی از خاخام های وابسته به جامعه یهودیان مشهدی در مقایسه بین محمود احمدی نژاد و میر حسین موسوی می گوید :" با وجودی که احمدی نژاد حرف های تندی را علیه اسراییلی ها می زند اما ما او را به میر حسین موسوی ترجیح می دهیم چرا که دولت او یک دولت با ثبات بوده است و یهودیان از آزادی انجام فرائض دینی خود در ایران برخوردار بوده اند".
بهمن کمالی دیگر عضو جامعه یهودیان مشهدی ساکن در اسراییل در این باره می گوید : " زندگی در ایران برای 25 هزار یهودی ساکن در این کشور بسیار خوشایند و امن است و هیچ مشکلی برای آنها وجود ندارد . چه در دوره 8 ساله ریاست جمهوری سید محمد خاتمی اصلاح طلب و چه در دوره 4 ساله ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد محافظه کار اوضاع زندگی یهودیان ایران فرقی نکرده است و یهودیان مشکل خاصی در این کشور ندارند ".
کمالی در ادامه با اشاره به اوضاع زندگی یهودیان در ایران با اشاره به اعتراضات اخیر مردم به نتایج اعلام شده برای انتخابات ریاست جمهوری می گوید :" من فکر نمی کنم از نا آرامی های جاری در ایران آسیبی متوجه یهودیان ساکن در این کشور شود و از این بابت نگرانی خاصی ندارم ".
جامعه یهودیان مشهدی یکی از بزرگترین جمعیت های  یهودیان ایرانی تبار مهاجرت کرده به اسراییل است که در سال های گذشته ازشهر مشهد به اسراییل مهاجرت کرده اند.
در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، دین یهود به رسمیت شناخته شده و بر آزادی یهودیان در انجام فرائض دینی شان تاکید شده است

Mahmoud Ahmadinejad revealed to have Jewish past

Mahmoud Ahmadinejad's vitriolic attacks on the Jewish world hide an astonishing secret, evidence uncovered by The Daily Telegraph shows.

A photograph of the Iranian president holding up his identity card during elections in March 2008 clearly shows his family has Jewish roots.
Ahmadinejad showing papers during election
Ahmadinejad showing papers during election. It shows that his family's previous name was Jewish
A close-up of the document reveals he was previously known as Sabourjian – a Jewish name meaning cloth weaver.
The short note scrawled on the card suggests his family changed its name to Ahmadinejad when they converted to embrace Islam after his birth.
The Sabourjians traditionally hail from Aradan, Mr Ahmadinejad's birthplace, and the name derives from "weaver of the Sabour", the name for the Jewish Tallit shawl in Persia. The name is even on the list of reserved names for Iranian Jews  .

untitled

No comments:

Post a Comment